| Ονομασία του προϊόντος | Υπηρεσίες αποθήκευσης μπαταριών |
|---|---|
| ψύξη | 1Κλιματιστικό συνεχούς ρεύματος 0,5 kW |
| Επιφανειακή επικάλυψη | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Μακρινό σύστημα παρακολούθησης | - Ναι, ναι. |
| Κατηγορία προϊόντων | Εξωτερικά ντουλάπια αποθήκευσης μπαταριών |
| Όνομα προϊόντος | Ενεργειακό ντουλάπι |
|---|---|
| Κατασκευαστής | ΣΕΝΤΖΕΝ |
| Σχέδιο | προσαρμοσμένη |
| Επίπεδο IP | IP55 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | Π×Β×Υψ 900×900×2150 χιλιοστά |
| Ονομασία του προϊόντος | Εξωτερικό ντουλάπι 19 |
|---|---|
| Εσωτερικό μέγεθος | Δύναμη εκπομπής |
| Κλειδωτήρα ντουλάπι | Αντικλεπτική τριών σημείων κλειδαριά |
| Επίπεδο προστασίας | IP55 |
| Χώρος χρήστη | 40U |
| Ονομασία | Γραφείο δύναμης |
|---|---|
| Εσωτερικό μέγεθος | W×D×H 800×900×2150mm |
| Κλειδωτήρα ντουλάπι | Αντικλεπτική τριών σημείων κλειδαριά |
| Επίπεδο προστασίας | IP55 |
| Σχεδιάγραμμα γραφείου | Δύο διαμερίσματα |
| Ονομασία του προϊόντος | Εξωτερικά περιβλήματα τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Εσωτερικό μέγεθος | W×D×H 1600×900×2150mm |
| Κλειδωτήρα ντουλάπι | Αντικλεπτική τριών σημείων κλειδαριά |
| Επίπεδο προστασίας | IP55 |
| Σχεδιάγραμμα γραφείου | Δύο διαμερίσματα |
| Τύπος | εξωτερικό κιβώτιο ισχύος |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ράφι που τοποθετείται |
| Επιφάνεια | Εξωτερική επίστρωση σκόνης |
| Εμφυτοποιημένη μάρκα τροφοδοσίας | Δαξίνη |
| Επίπεδο προστασίας | IP55 |
| Ονομασία | Ενσωματωμένη τροφοδοσία |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας | IP55 |
| Κατηγορία προϊόντων | Βιομηχανικό και εμπορικό σύστημα αποθήκευσης ενέργειας |
| Κατασκευαστής | Σενζέν |
| Ηλιακό πάνελ | - Ναι, ναι. |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρική παροχή τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας για βιομηχανικούς υπολογιστές | - Ναι, ναι. |
| Τεχνολογία | 100-240V |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40°C έως 55°C |
| Εμφυτοποιημένη μάρκα τροφοδοσίας | Δαξίνη |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρική παροχή τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40°C έως 55°C |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Εγκατάσταση δαπέδου |
| Δυναμικότητα | 48V/10A~600A |
| Επιφάνεια | Εξωτερική επίστρωση σκόνης |
| Access | Front and back access |
|---|---|
| Internal Size | W×D×H 900×900×2150mm |
| Cabinet Lock | Anti-theft Three Point Lock |
| Protection Level | IP55 |
| Cooling | Air conditioner 1500W AC |