| Ονομασία του προϊόντος | Εξωτερικό ηλεκτρικό ντουλάπι |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης | Άλλες συσκευές |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40°C έως 55°C |
| Τεχνολογία | 100-240V |
| Σύνδεσμος MTP Rl | ≥60db |
| Ονομασία | Εξωτερικό ηλεκτρικό ντουλάπι |
|---|---|
| Κλειδωτήρα ντουλάπι | Αντικλεπτική τριών σημείων κλειδαριά |
| Επίπεδο προστασίας | IP55 |
| Σχεδιάγραμμα γραφείου | 3 διαμέρισμα |
| Φωτισμός | Φώτα με φως |
| Ονομασία του προϊόντος | Υπαίθριο γραφείο εξοπλισμού |
|---|---|
| Εγκαταστήστε τη μέθοδο | Στύλος/Στοιχεία τοίχου |
| Υλικό | Ζυγισμένος χάλυβας/Ατσάλι |
| Προσαρμοσμένη υπηρεσία | - Ναι, ναι. |
| Χωρητικότητα UPS | 1KVA/800W |
| Ονομασία του προϊόντος | Εξωτερικό ντουλάπι UPS |
|---|---|
| Εγκαταστήστε τη μέθοδο | Στύλος/Στοιχεία τοίχου |
| Υλικό | Ζυγισμένος χάλυβας/Ατσάλι |
| Προσαρμοσμένη υπηρεσία | - Ναι, ναι. |
| Χωρητικότητα UPS | 500VA/400W |
| Ονομασία | Εξωτερικό ηλεκτρικό ντουλάπι |
|---|---|
| Εσωτερικό διάστημα | 40-45U |
| Δυνατότητα ψύξης | Κλιματισμός AC ή DC |
| Σύστημα παρακολούθησης | Η μονάδα χειρισμού με τηλεχειριστήριο |
| Περιοχή υγρασίας | 10% σε 95% |
| Ονομασία του προϊόντος | Γραφείο παροχής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Διασύνδεση επικοινωνίας | RS232/485, SNMP |
| Έξοδος συνεχούς ρεύματος | 42V - 58V συνεχές ρεύμα |
| Εισαγωγή εναλλακτικού ρεύματος | 90-290V εναλλασσόμενη |
| Εφαρμογή | Εσωτερικά |
| Ονομασία | Εξωτερικό περίβλημα ισχύος IP55 |
|---|---|
| Εσωτερικό μέγεθος | Δύναμη εκπομπής |
| Κλειδωτήρα ντουλάπι | Αντικλεπτική τριών σημείων κλειδαριά |
| Επίπεδο προστασίας | IP55 |
| Σχεδιάγραμμα γραφείου | ένα διαμέρισμα |
| Ονομασία του προϊόντος | εξωτερικό ντουλάπι μπαταριών |
|---|---|
| ψύξη | Κλιματιστικό συνεχούς ρεύματος 400W |
| Επιφανειακή επικάλυψη | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Προσαρμόστε την υπηρεσία | - Ναι, ναι. |
| Κατηγορία προϊόντων | Εξωτερικά ντουλάπια αποθήκευσης μπαταριών |
| Ονομασία του προϊόντος | Εξωτερικό ηλεκτρικό ντουλάπι |
|---|---|
| Τεχνολογία | Μία φάση 220Vac |
| Τεχνική ένταση | 48V(40 - 58Vdc (προσαρμόσιμο) |
| Δύναμη | 11.6KW-34.8KW |
| Παράγοντας ισχύος | ≥0.99 |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρική παροχή τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Χρώμα | Ραλ7035 ή Ραλ7032 |
| Τύπος εγκατάστασης | Στύλος/Στοιχείο τοίχου |
| Εφαρμογή | σταθμός βάσης τηλεπικοινωνιών |
| Συχνότητα | 50/60Hz |