| Ονομασία του προϊόντος | περιβλήματα αποθήκευσης ενέργειας |
|---|---|
| επιλογές υλικού | Ζυγισμένος χάλυβας/Ατσάλι/Αλουμίνιο |
| Επιλογή ψύξης | Φανατικός ανεμιστήρας/κλιματιστικό/TEC/θερμοδιαλύτης |
| Αισθητήρες | Νερό / πόρτα / θερμοκρασία. & βουητό / καπνός / Κλίση και σοκ |
| Σχεδιάγραμμα γραφείου | Ένα/δύο/τρία διαμερίσματα |
| Ονομασία του προϊόντος | Κεφαλάκι μπαταρίας αποθήκευσης ενέργειας |
|---|---|
| επιλογές υλικού | Ζυγισμένος χάλυβας, ανοξείδωτος χάλυβας, χάλυβας άνθρακα, αλουμίνιο |
| επιλογές ψύξης | Κλιματιστικό, ανεμιστήρα, ETC, ανταλλακτής θερμότητας |
| Εσωτερικές επιλογές | Ρακ, δίσκο, διαδρόμιο, 19 ιντσών ρακ, σιδηρόδρομο Din |
| Σύστημα Παρακολούθησης Περιβάλλοντος | Ανιχνευτής νερού, αισθητήρα πόρτας, αισθητήρα καπνού, θερμοκρασίας και θορύβου, κάμερα |
| Ονομασία του προϊόντος | Γραφείο παροχής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Διάσταση | 700 mm*580 mm*350 mm |
| Επίπεδο IP | IP55 |
| Τοποθετήστε τον τρόπο | Βουνοφόρος |
| Κατανομή ισχύος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία του προϊόντος | Εξωτερικά περιβλήματα μπαταριών |
|---|---|
| Φωτισμός | DC48V λαμπτήρας των οδηγήσεων |
| Υλικό | Ζυγισμένος χάλυβας/Ατσάλι |
| Σχεδιάγραμμα γραφείου | Ένα διαμέρισμα/διπλό διαμέρισμα |
| Σύστημα ψύξης | Κλιματιστικό με ανεμιστήρες |
| Ονομασία | Εξωτερικό περίβλημα επικοινωνιών |
|---|---|
| Εσωτερικό μέγεθος | Δύναμη εκπομπής |
| Κλειδωτήρα ντουλάπι | Αντικλεπτική τριών σημείων κλειδαριά |
| Επίπεδο προστασίας | IP55 |
| Σχεδιάγραμμα γραφείου | ένα διαμέρισμα |
| Κατηγορία προϊόντων | Εγκαταστάθηκε σε στύλο |
|---|---|
| Επιφάνεια | Εξωτερική επίστρωση σκόνης |
| Εμφυτοποιημένη μάρκα τροφοδοσίας | Δαξίνη |
| Περιοχή υγρασίας | 10% σε 95% |
| Σύνδεσμος MTP Rl | ≥60db |
| Ονομασία | Εξωτερικό περίβλημα τροφοδοσίας ενέργειας |
|---|---|
| Κλειδωτήρα ντουλάπι | Αντικλεπτική τριών σημείων κλειδαριά |
| Επίπεδο προστασίας | IP55 |
| Σχεδιάγραμμα γραφείου | 3 διαμέρισμα |
| Επιλογές αξεσουάρ | PDU, EMU, μπαταρία |
| Ονομασία του προϊόντος | IP55 Εξωτερικό περίβλημα |
|---|---|
| Χώρος χρήστη | 30U |
| Κλειδωτήρα ντουλάπι | Αντικλεπτική τριών σημείων κλειδαριά |
| Επίπεδο προστασίας | IP55 |
| Σχεδιάγραμμα γραφείου | ένα διαμέρισμα |
| Ονομασία του προϊόντος | Υπηρεσίες διανομής ηλεκτρικής ενέργειας |
|---|---|
| Μπουφάν OD | 30,0 mm |
| Εσωτερικό μέγεθος | Δύναμη εκπομπής |
| Κλειδωτήρα ντουλάπι | Αντικλεπτική τριών σημείων κλειδαριά |
| Επίπεδο προστασίας | IP55 |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρικό γραφείο διανομής |
|---|---|
| επιλογές υλικού | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλυβα άνθρακα, γαλβανισμένος χάλυβας |
| Εσωτερικό διάστημα | 40-45U |
| Κλειδωτήρα ντουλάπι | Αντικλεπτική τριών σημείων κλειδαριά |
| Επίπεδο προστασίας | IP55 |