| Ονομασία του προϊόντος | Υπαίθριο γραφείο αποθήκευσης μπαταριών |
|---|---|
| Διαμόρφωση | 1 διαμέρισμα |
| Υλικό | Ζυγισμένο χάλυβα/Δύο τοίχοι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εσωτερική δομή | 19 ιντσών ράφι / ράφι μπαταρίας / δίσκο |
| Σύστημα ψύξης | Κλιματιστικό μηχάνημα και ανεμιστήρες |
| Ονομασία του προϊόντος | Εξωτερικό ντουλάπι IP55 |
|---|---|
| Μέγεθος | Δύση × Δύση × Δύση 23.63 ίντσες × 42.13 ίντσες × 78.5 ίντσες |
| Κλειδωτήρα ντουλάπι | Αντικλεπτική τριών σημείων κλειδαριά |
| Επίπεδο προστασίας | IP55 |
| Αισθητήρας | Αισθητήρες νερού/καπνού/θυρών |
| Χώρος χρήστη | 42U+18U, 2 ράφια μπαταριών |
|---|---|
| Εφαρμογές | Τηλεπικοινωνίες, Μεταφορές, Ανανεώσιμες Πηγές Ενέργειας, Εκδηλώσεις εξωτερικού |
| Επένδυση | Αντικροσιτική εξωτερική σκόνη επίχρισμα |
| Ψύξη | 1500W 220VAC *2 & 500W 48VDC*1 |
| Σχέδιο | 3 Διαμερίσματα |
| Ονομασία | Ηλιακό σύστημα ESS |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας | IP55 |
| Κατηγορία προϊόντων | Βιομηχανικό και εμπορικό σύστημα αποθήκευσης ενέργειας |
| Κατασκευαστής | Σενζέν |
| Ηλιακό πάνελ | - Ναι, ναι. |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρική παροχή τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Εσωτερική διάσταση | Δύναμη διαστολής: |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Εγκατάσταση δαπέδου |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40°C έως 55°C |
| Τεχνολογία | 100-240V |
| Ονομασία του προϊόντος | Αδιάβροχο ηλεκτρικό ντουλάπι |
|---|---|
| Αριθμός συσσωρευτή | Ένα ράφι μπαταρίας |
| Κλειδωτήρα ντουλάπι | Αντικλεπτική τριών σημείων κλειδαριά |
| Σχεδιάγραμμα γραφείου | ένα διαμέρισμα |
| Κατηγορία προϊόντων | Βιομηχανικό και εμπορικό σύστημα αποθήκευσης ενέργειας |
| Ονομασία του προϊόντος | Συστήματα παροχής συνεχούς ενέργειας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σύστημα ηλεκτρικής δύναμης |
| Μέθοδος εγκατάστασης | 19 ιντσών ράφι |
| Σχεδιάγραμμα γραφείου | ένα διαμέρισμα |
| Υποστήριξη και Υπηρεσίες | Ανάλυση προβλημάτων και διάγνωση προβλημάτων προϊόντος, Επισκευή και αντικατάσταση ελαττωματικών εξα |
| Ονομασία του προϊόντος | ντουλάπι αποθήκευσης ενέργειας |
|---|---|
| Εσωτερικό μέγεθος | W×D×H 800×900×2150mm |
| Κλειδωτήρα ντουλάπι | Αντικλεπτική τριών σημείων κλειδαριά |
| Υλικό ντουλαπιού | κρύος χάλυβας ρόλων |
| Ενσωματωμένο | Σύστημα ηλεκτροδότησης και σύστημα παρακολούθησης |
| Χαρακτηριστικά | Αρθρωτός σχεδιασμός |
|---|---|
| Έξυπνη παρακολούθηση | Κεντρικός έλεγχος για την ηλιακή ενέργεια, τον ευθυγραμμιστή, την μπαταρία και τη διαχείριση φορτίου |
| Ευρεία συμβατότητα | Υποστηρίζει υβριδικές διαμορφώσεις φωτοβολταϊκής αιολικής ενέργειας και εφαρμογές που συνδέονται με |
| ODM/OEM | Παροχή υπηρεσιών ODM/OEM |
| Σενάρια εφαρμογής | Απομακρυσμένοι χώροι εκτός δικτύου |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλιακό σύστημα |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας | IP55 |
| ρεύμα λειτουργίας μπαταρίας | 100A |
| Λιμένας επικοινωνίας | CAN/TCP/IP |
| Ζωή κύκλων μπαταριών | 6500 |