| Τεχνολογία | 100-240V |
|---|---|
| Περιοχή υγρασίας | 10% σε 95% |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Εγκατάσταση δαπέδου |
| Κατηγορία προϊόντων | Τροφοδοτικό επικοινωνίας |
| Δυναμικότητα | 48V/10A~600A |
| Ονομασία του προϊόντος | Πλάκα μπαταρίας |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο | Βουνοφόρος |
| Ράφι μπαταριών | Δύο ράφια μπαταριών |
| Κλειδωτήρα ντουλάπι | Αντικλεπτική τριών σημείων κλειδαριά |
| Χαρακτηριστικά | Εμπορική ασφάλεια ηλεκτρικής ενέργειας, Βιομηχανική εμπορική αποθήκευση, Εμπορική ενεργειακή υποστήρ |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρική ενέργεια τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40°C έως 55°C |
| Τεχνολογία | 100-240V |
| Τοποθετήστε τον τρόπο | 19 ίντσες |
| Επιφάνεια | Εξωτερική επίστρωση σκόνης |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρονικές πηγές ενέργειας τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40°C έως 55°C |
| Τεχνολογία | 100-240V |
| Τοποθετήστε τον τρόπο | 19 ίντσες |
| Επιφάνεια | Εξωτερική επίστρωση σκόνης |
| Ονομασία του προϊόντος | Κεφάλαιο με βαθμολογία IP55 |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης | Κλιματιστικό με ανεμιστήρες |
| Κλειδωτήρα ντουλάπι | Αντικλεπτική τριών σημείων κλειδαριά |
| Επίπεδο προστασίας | IP55 |
| Υλικό | Ζυγισμένος χάλυβας/Ατσάλι |
| Ονομασία του προϊόντος | Συσσωρευτική μπαταρία Lifepo4 |
|---|---|
| Αποδοτικότητα MPPT | 990,9% |
| Επίπεδο προστασίας | Διάκριση IP51 |
| Υλικό | Φωσφορικά λιθίου σιδήρου |
| Ονομαστική τάση | 51.2V |