| Ονομασία του προϊόντος | Εξωτερικό ηλεκτρικό ντουλάπι |
|---|---|
| Εσωτερικό μέγεθος | W×D×H 900×900×2100mm |
| Κλειδωτήρα ντουλάπι | Αντικλεπτική τριών σημείων κλειδαριά |
| Επίπεδο προστασίας | IP55 |
| Εσωτερικός χώρος χρήστη | 40U |
| Ονομασία | Εξωτερική τηλεπικοινωνία |
|---|---|
| Συσκευή | Δαχτυλίδια |
| Επιφάνεια | Εξωτερική επίστρωση σκόνης |
| Κατηγορία προϊόντων | Εξωτερικό ηλεκτρικό ντουλάπι |
| Δυνατότητα ψύξης | 1500W*2 (κλιματιστικό) + 500W |
| Ονομασία του προϊόντος | Γραφείο εξοπλισμού τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης | Εγκατάσταση δαπέδου |
| Εξωτερική διάσταση | W×D×H 800x800x2000 |
| Εμφυτοποιημένη μάρκα τροφοδοσίας | Δαξίνη |
| Επίπεδο προστασίας | IP55/IP65 |
| Ονομασία του προϊόντος | ο πόλος τοποθετεί το γραφείο |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο | Βουνοφόρος |
| Ράφι μπαταριών | Ναι, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Κλειδωτήρα ντουλάπι | Δύο στρογγυλές κλειδαριές |
| Χαρακτηριστικά | Διανομή ενέργειας / Εφεδρική μπαταρία. |
| Ονομασία του προϊόντος | Εξωτερικό ηλεκτρικό ντουλάπι |
|---|---|
| Εγκαταστήστε τη μέθοδο | Στύλος/Στοιχεία τοίχου |
| Υλικό | Ζυγισμένος χάλυβας/Ατσάλι |
| Προσαρμοσμένη υπηρεσία | - Ναι, ναι. |
| Χωρητικότητα UPS | 150A |
| Ονομασία | Εξωτερικό ηλεκτρικό ντουλάπι |
|---|---|
| Εσωτερικό μέγεθος | Δύναμη εκπομπής |
| Κλειδωτήρα ντουλάπι | Αντικλεπτική τριών σημείων κλειδαριά |
| Επίπεδο προστασίας | IP55 |
| Σχεδιάγραμμα γραφείου | ένα διαμέρισμα |
| Ονομασία του προϊόντος | Υπηρεσίες τηλεπικοινωνιών διπλού διαμερίσματος |
|---|---|
| Φωτισμός | DC48V λαμπτήρας των οδηγήσεων |
| Επίπεδο IP | IP55 |
| Αριθμός συσσωρευτή | Ένα ράφι μπαταρίας |
| Εσωτερικό μέγεθος | Δύναμη εκπομπής |
| Ονομασία του προϊόντος | Εξωτερικό ντουλάπι επικοινωνίας |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ράφι που τοποθετείται |
| Εμφυτοποιημένη μάρκα τροφοδοσίας | Δαξίνη |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Κατασκευαστής | Σενζέν |
| Ονομασία | Εξωτερικό ηλεκτρικό ντουλάπι |
|---|---|
| Εσωτερικό μέγεθος | W×D×H 800×900×2150mm |
| Κλειδωτήρα ντουλάπι | Αντικλεπτική τριών σημείων κλειδαριά |
| Επίπεδο προστασίας | IP55 |
| Σχεδιάγραμμα γραφείου | Δύο διαμερίσματα |
| Ονομασία του προϊόντος | Εξωτερικό ηλεκτρικό ντουλάπι |
|---|---|
| Επιλογές τοποθέτησης | Στον τοίχο, στον στύλο, στο βάθρο, στο γκρεμό και στη γη |
| Επιλογές υλικών περιβλήματος | Αλουμίνιο, ανοξείδωτος χάλυβας, χάλυβας άνθρακα |
| Επίπεδο προστασίας | IP55/IP65 |
| Επιλογές ολοκλήρωσης παραρτήματος | Χονδρικά επικαλυμμένα, γαλβανισμένα, βαμμένα |