| Ονομασία του προϊόντος | Υπαίθριο γραφείο τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο σχέδιο με βάση τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Τοποθετήστε τον τρόπο | Βουνοφόρος |
| Κατανομή ισχύος | - Ναι, ναι. |
| Κλειδωτήρα ντουλάπι | Στρογγυλή κλειδαριά |
| Όνομα προϊόντος | Εξωτερική τηλεπικοινωνιακή περίφραξη αναβάθμιση εξωτερικού πίνακα τοίχου WPC με εξωτερική επίστρωση |
|---|---|
| Υλικό | Άλλοι σιδηροδρομικοί σταθμοί |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 750*750*1750mm |
| Επιφανειακή επίστρωση | Εξωτερική επίστρωση σκόνης |
| Άλλα εξαρτήματα | Αισθητήρας |
| Ονομασία του προϊόντος | Εξωτερική τηλεπικοινωνία |
|---|---|
| Επιφάνεια | Εξωτερική επίστρωση σκόνης |
| Δυνατότητα ψύξης | 1500W*2 (κλιματιστικό) + 500W |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C ~ 55°C |
| Κεραμίδας | Ράφι 19 ίντσας |
| Τύπος | Υπαίθριο γραφείο τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ράφι που τοποθετείται |
| Επιφάνεια | Εξωτερική επίστρωση σκόνης |
| Εμφυτοποιημένη μάρκα τροφοδοσίας | Δαξίνη |
| Επίπεδο προστασίας | IP55 |
| Τύπος | Υπαίθριο γραφείο τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ράφι που τοποθετείται |
| Επιφάνεια | Εξωτερική επίστρωση σκόνης |
| Εμφυτοποιημένη μάρκα τροφοδοσίας | Δαξίνη |
| Επίπεδο προστασίας | IP55 |
| Εσωτερικό μέγεθος | Δύναμη εκπομπής |
|---|---|
| Κλειδωτήρα ντουλάπι | Αντικλεπτική τριών σημείων κλειδαριά |
| Επίπεδο προστασίας | IP55/IP65 |
| Ενσωματωμένο | Ψύξη, ισχύ, FSU, σύστημα μπαταρίας |
| Χώρος χρήστη | 40U |
| Ονομασία του προϊόντος | εξωτερικό ντουλάπι μπαταριών |
|---|---|
| Άλλο εξάρτημα | Αισθητήρας |
| Συσκευή | Δαχτυλίδι |
| Σχεδιάγραμμα γραφείου | ένα διαμέρισμα |
| Κατηγορία προϊόντων | Υπαίθρια γραφεία τηλεπικοινωνιών |
| Ονομασία του προϊόντος | εξωτερικό ντουλάπι μπαταριών |
|---|---|
| Επιφανειακή επικάλυψη | Εξωτερική επίστρωση σκόνης |
| Τύπος συστήματος αποθήκευσης ενέργειας | βιομηχανική και εμπορική |
| Χαρακτηριστικά | Εμπορική ασφάλεια ηλεκτρικής ενέργειας, Βιομηχανική εμπορική αποθήκευση, Εμπορική ενεργειακή υποστήρ |
| Κατηγορία προϊόντων | Υπαίθρια γραφεία τηλεπικοινωνιών |
| Ονομασία του προϊόντος | Εξωτερικό ηλεκτρικό ντουλάπι |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο | Βουνοφόρος |
| Ράφι μπαταριών | Δύο ράφια μπαταριών |
| Κλειδωτήρα ντουλάπι | Αντικλεπτική τριών σημείων κλειδαριά |
| Χαρακτηριστικά | Εμπορική ασφάλεια ηλεκτρικής ενέργειας, Βιομηχανική εμπορική αποθήκευση, Εμπορική ενεργειακή υποστήρ |
| Ονομασία του προϊόντος | Εξωτερικό ηλεκτρικό ντουλάπι |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40°C έως 55°C |
| Εσωτερική διάσταση | Δύναμη διαστολής: |
| Υποστήριξη και Υπηρεσίες | 24/7 εξ αποστάσεως τεχνική υποστήριξη, τεχνική υποστήριξη και αντιμετώπιση προβλημάτων, τακτικές ενη |
| Σχεδιάγραμμα γραφείου | ένα διαμέρισμα |