| Όνομα προϊόντος | IP55 Εξωτερικό Υπουργείο Τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο | Βάση δαπέδου |
| Πλατεία μπαταρίας | Δύο ράφια μπαταριών |
| Κλειδαριά ντουλαπιού | Αντικλεπτική κλειδαριά τριών σημείων |
| Χαρακτηριστικά | Ασφάλεια Εμπορικής Ισχύος, Βιομηχανική Εμπορική Αποθήκευση, Εμπορική Εφεδρική Ενέργεια |
| Ονομασία του προϊόντος | Υπαίθριο γραφείο τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Εμπορική ασφάλεια ηλεκτρικής ενέργειας, Βιομηχανική εμπορική αποθήκευση, Εμπορική ενεργειακή υποστήρ |
| Σχεδιάγραμμα γραφείου | Ένα διαμέρισμα ή δύο διαμερίσματα |
| Ράφι μπαταριών | Ένα |
| Κλειδωτήρα ντουλάπι | Αντικλεπτική τριών σημείων κλειδαριά |
| Ονομασία του προϊόντος | Υπαίθριο γραφείο τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο | Βουνοφόρος |
| Ράφι μπαταριών | Δύο ράφια μπαταριών |
| Κλειδωτήρα ντουλάπι | Αντικλεπτική τριών σημείων κλειδαριά |
| Χαρακτηριστικά | Τοποθεσία τηλεπικοινωνιών |
| Ονομασία του προϊόντος | Υπαίθριο γραφείο τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Σημαντικά σημεία του προϊόντος | Προστασία από κεραυνό συνεχούς ρεύματος |
| Τύπος στερέωσης | Ράφι που τοποθετείται |
| Θερμομόνωση | PEF |
| Σενάρια εφαρμογής | Απομακρυσμένοι χώροι εκτός δικτύου |
| Εφαρμογές | Υπαίθριο γραφείο τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Υλικό | 1.5mm Ζυγισμένο χάλυβα |
| Επίπεδο προστασίας | IP55 |
| Κατασκευαστής | Σενζέν |
| Ονομασία του προϊόντος | Αναβαθμίστε τη διαχείριση ενέργειας σας με το βιομηχανικό και εμπορικό μας σύστημα αποθήκευσης ενέργ |
| Ονομασία του προϊόντος | Υπαίθριο γραφείο τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης | Στήριξη δαπέδου |
| Εξωτερική διάσταση | W×D×H 900x900x2100 |
| Θερμομόνωση | 20 mm μόνωση PEF |
| Επίπεδο προστασίας | IP55/IP65 |
| Ονομασία του προϊόντος | Υπαίθριο γραφείο τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Σχεδιάγραμμα γραφείου | ένα διαμέρισμα |
| Χαρακτηριστικά | Εμπορική ασφάλεια ηλεκτρικής ενέργειας, Βιομηχανική εμπορική αποθήκευση, Εμπορική ενεργειακή υποστήρ |
| Κλειδωτήρα ντουλάπι | Αντικλεπτική τριών σημείων κλειδαριά |
| Επιφανειακή επικάλυψη | Εξωτερική επίστρωση σκόνης |
| Ονομασία του προϊόντος | Υπαίθρια γραφεία τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης | Εγκατάσταση δαπέδου |
| Εσωτερική διάσταση | W×D×H 900x900x2100 |
| Εμφυτοποιημένη μάρκα τροφοδοσίας | Δαξίνη |
| Επίπεδο προστασίας | IP55/IP65 |
| Ονομασία του προϊόντος | Υπαίθριο γραφείο τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Εσωτερικό μέγεθος | Δύναμη εκπομπής |
| Κλειδωτήρα ντουλάπι | Αντικλεπτική τριών σημείων κλειδαριά |
| Επίπεδο προστασίας | IP55 |
| Σχεδιάγραμμα γραφείου | ένα διαμέρισμα |
| Ονομασία του προϊόντος | Υπαίθρια γραφεία τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης | Κλιματιστικό + ανεμιστήρες |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υπαίθριο επίστρωμα σκονών αντιδιαβρωτικού |
| Κλειδωτήρα ντουλάπι | Αντικλεπτική τριών σημείων κλειδαριά |
| Υλικό μόνωσης | 20mm PEF |